В Сергіївці пройшла святкова програма «Зимове асорті». Фото

До цієї події всі аматорські колективиСергіївського Центру молодіжного дозвілля готувались заздалегідь звичайно, і дуже плідно, адже це саме головне свято року, саме цікаве і саме веселе.

Прикрашена сцена, новорічна ялинка, гірлянди, дощик, сніжинки,мандаринки, гарний настрій, і … хвилювання… Глядацька зала була переповнена, для тих, хто трішки запізнився навіть не було місця присісти, та не розчаровувались, тому що було так цікаво, що дивилися концерт стоячи.

Протягом концерту Снігуронька та Баба Яга проводили веселі та цікаві призові конкурси.

Для декого з юних артистів це взагалі був перший виступ перед такою численною аудиторією, але вони змогли впоратись із хвилюванням та подарувати приємні миттєвості своїм рідним, близьким, односельцям. А глядачі відповідали артистам щирою підтримкою, посмішками та гучними оплесками.

Ну і звичайно, що свято ну ніяк би не пройшло без спонсорської допомоги. А саме вдячні: Нелі та Ларисі Федосовим, Наталії Лисенко та Руслану Діхтенко.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Андріївської об’єднаної громади Микола Якович Діхтенко, який побажав усім міцного здоров’я, успіхів, добра, здійснення мрій та сподівань та подарував всім дітям шоколадки. А Сергіївська сільська рада на чолі з Оленою Нікітіною вручила усім учасникам великий святковий торт.

Святкування продовжили, як зазвичай, новорічною дискотекою.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: