Друзі парку «Шовковичний» завітали до міського голови Слов’янська

Підсумовуючи зустріч, міський голова закликав усіх долучитися до створення парку нашої мрії.

На робочій нараді були присутні секретар міської ради Жан Кім, заступник міського голови Юрій Підлісний, начальник відділу культури Марина Олійник, начальник управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Андрій Рубан, директор парку «Шовковичний» Олег Заікін, волонтер Антон Оборозний та інші друзі парку. Всі учасники робочої зустрічі вносили пропозиції, які були розглянуті. 

Першим питанням було введення штатної одиниці, яка буде менеджером або координатором парку «Шовковичний», повідомляє  slavrada.gov.ua.

На даний час в парку проводиться перша частина екологічного проекту, яка фінансується за рахунок обласного бюджету. Планується завершити перший етап в травні 2018 року і в проекті передбачаються дренажні роботи, висадка зелених насаджень та розбиття клумб. 

Очільник міста запропонував провести озеленення і висадити декоративні дерева та рослини, також запропонували зробити музей під відкритим небом. 

Щодо побудованого туалету: міський голова пояснив, що актуальним буде, якщо туалет буде працювати в теплий період, коли він буде користуватися попитом та дійсно потрібен, коли у парку більше відвідувачів і слов'янці проводять там час. 

Підсумовуючи зустріч, міський голова закликав усіх долучитися до створення парку нашої мрії.

 

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: