До Слов’янського відділу поліції прибули курсанти відомчих вищих навчальних закладів МВС

Загалом 17 майбутніх правоохоронців проходитимуть стажування у кримінальному, превентивному блоці, слідчих відділах Слов’янська та Лимана. У перший день практики їх зустрів начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин та його заступники з основних напрямків діяльності.

 Курсанти Харківського та Дніпропетровського університетів внутрішніх справ факультетів підготовки фахівців кримінальної поліції, органів досудового розслідування, а також боротьби з кіберзлочинністю поповнять ряди Слов'янської оперативної зони на найближчі чотири тижні, після чого повернуться закінчувати освіту.

 Начальник поліції Сергій Альошин розповів майбутнім правоохоронцям про особливості роботи у зоні АТО, про завдання, поставлені перед відділом поліції в цілому і вимогах до кожного його співробітника.

 Говорили і про заходи особистої безпеки та про необхідність дотримання транспортної дисципліни.

 У кожного курсанта досвідчений наставник, з яким вони будуть виїжджати на місця скоєння злочинів, затримувати злочинців, опитували потерпілих і підозрюваних, заступали на добові чергування і патрулювали вулиці міста.

 Деякі з них зараз навчаються на другому курсі і стануть випускниками у 2019 році, а дехто вже за два місяці отримає дипломи та приступить до самостійного несення служби у підрозділах поліції.

 Особливу увагу Сергій Альошин наголосив на обов'язковому дотриманні дисципліни та законності та закликав курсантів не робити помилок на кар'єрних сходах і постійно підвищувати свій професійний рівень.


 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: