Для пошуків 15-річної мешканки району лиманським правоохоронцям довелось залучати поліцейського кінолога

Не повідомивши батьків, дівчина на увечері пішла гуляти з друзями та зникла. У результаті пошуків, які тривали всю ніч, співробітники ювенальної превенції повернули її додому.

Близько півночі до Лиманського відділення поліції звернулась 32-річна мешканка села Дробишеве із повідомленням про зникнення своєї доньки. Дівчина 2002 року народження ще з вечора пішла гуляти, але додому так й не повернулась й не відповідала на телефонні дзвінки.

У пошуки дівчини було задіяний весь особовий склад підрозділу поліції. До роботи було залучено навіть поліцейського кінолога, який прибув з Краматорська. Службовий собака впевнено взяв слід, після чого вивів правоохоронців до залізничної станції.

У той же час співробітники ювенальної превенції відпрацьовували всі місця можливого знаходження зниклої, відвідували її однокласників, друзів та знайомих.

Вже близько 6 ранку дівчину було знайдено у сусідньому селі. Виявилось, що всю ніч вона безтурботно "гуляла" у кампанії знайомих.

Співробітники ювенальної превенції провели із неповнолітньою профілактичну бесіду. Відносно її матері був складений протокол за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: