Різдвяні свята у Слов’янській оперативній зоні пройшли без серйозних порушень громадського порядку

З 6 січня у зв'язку з різдвяними святами поліцейські несли службу в посиленому режимі. В охороні правопорядку їм допомагали військовослужбовці та представники громадських організацій.

Щодня на несення служби у Слов’янській оперативній зоні задіювались понад 150 правоохоронців, які здійснювали контроль транспорту на блокпостах, патрулювали вулиці міст, слідкували за спокоєм громадян у місцях масових заходів. Напередодні різдвяної ночі за допомогою вибухотехників та кінологів були обстежені та взяті під охорону культові споруди.

За два дні різдвяних свят до поліції Слов’янська та Лиману надійшло 275 повідомлень від громадян, ознаки кримінальних правопорушень мали лише 7 з них. Найчастіше громадяни звертались за допомогою при виникненні сімейних сварок чи вуличних конфліктів. Як нескладно здогадатись, майже кожного разу всі учасники подій перебували у нетверезому стані.

Посилене патрулювання принесло свої результати. У ніч з 6 на 7 січня наряд Слов’янської поліції при перевірці документів виявив правопорушника, який знаходився у розшуку злочин у сфері обігу наркотичних засобів. Як з’ясувалось пізніше, 35-річний житель м. Єнакієво з листопада переховувався від поліції на даху житлового будинку, звідки практично не виходив.

Тоді ж інший патруль на перехресті вулиць Банківської та Василівської помітив неповнолітнього, який перебував без нагляду дорослих. 12-річний хлопець пояснив, що не знає, де знаходиться його мати. Після цього до справи підключились співробітники ювенальної превенції, які встановили місце проживання дитини та особу його матері – жительки Горлівки 1975 року народження. Як з’ясувалось, жінка раніше мала проблеми з алкоголем і не приділяла потрібної уваги своїй сім’ї. Поліцейські витратили кілька годин на її пошуки, але всі зусилля виявились марними. Щоб не залишати дитину на вулиці, правоохоронці змушені були тимчасово помістити її до міського центру соцреабілітації.

Завдяки посиленим заходам безпеки на блокпостам Слов’янського району було виявлено ряд правопорушень та заборонених предметів. Так, у жителя Харківської області 1952 року народження правоохоронці вилучили саморобний ніж, який знаходився в салоні його автомобіля.

Співробітники поліції продовжують роботу з охорону правопорядку на території оперативної зони.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: