Слов’янські лігівці подарували святковий настрій поліцейським, що заступили на охорону громадського порядку в різдвяний день

В образах фольклорних персонажів підлітки побували на ранковому інструктажі добових нарядів та відвідали всі блокпости на території району.

У дні різдвяних свят майже весь особовий склад Слов'янської поліції задіяний на охороні громадського порядку. Починаючи з вечора 6 січня правоохоронці несли службу у посиленому режимі, чергуючи на блокпостах та вокзалах, патрулюючи вулиці задля спокою громадян.

Зранку у різдвяний день у добове чергування заступила чергова зміна. На інструктаж до Слов'янського відділу поліції прийшли вірні помічники правоохоронців - учасники молодіжної "Ліги майбутніх поліцейських".

Аби подарувати поліцейським святковий настрій, діти вирішили зробити для них різдвяну виставу. Цю ідею цілком підтримав начальник поліції Сергій Альошин, який також запропонував "казковій кампанії" відвідати всі блокпости оперативної зони.

Лігівці співали колядки та розповідали правоохоронцям різдвяні вірші. Сергій Альошин запросив їх до свого робочого кабінету та пригостив солодощами.
Після цього підлітки разом зі співробітниками ювенальної превенції відправились у "подорож", щоб привітати зі святом поліцейських безпосередньо на місцях несення служби. Вони відвідали блокпости біля сіл Долина та Малинівка, побували на "лиманському" пропускному пункті. Всюди вони зустрічали посмішки правоохоронців, серед яких були й представники поліції Київа та Одеси, що прибули для допомоги колегам з Донеччини.

 Слов`янський відділ поліції
Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: