Начальник Лиманської поліції провів виїзний прийом на території району

Андрій Корольов зустрівся з жителями села Ямпіль, взяв на контроль всі їх звернення та провів роз'яснювальну роботу з питань загального характеру.

Всі без винятку звернення громадян, які були озвучені в ході особистого прийому начальником Лиманського відділення поліції, відразу належним чином оформлялись для розгляду та прийняття рішення.

Традиційно, найбільше жителі Ямполя звертались з приводу розслідування різних кримінальних проваджень.

Звучали й прохання, які безпосередньо не відносились до роботи поліції, проте люди змогли отримати консультацію про те, яким чином і в яких інстанціях можна вирішити свою проблему.

Андрій Валентинович уважно вислухав кожного відвідувача, і доручив своїм підлеглим за різними напрямками діяльності взяти їх заяви до роботи. Про результати розгляду громадянам буде повідомлено у встановлений законом термін.

Також очільник поліції провів робочу нараду з представниками селищної ради, на якій обсудив питання охорони правопорядку на території населеного пункту.

Необхідність максимально наблизити діяльність поліції до потреб громадян залишається одним з пріоритетних завдань для правоохоронців.

 Слов'янський відділ поліції Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: