На Різдво у Слов’янську гвардійці перетворилися на акторів Вертепу

Напередодні Різдва бійці військової частини 3035 завітали на святкову виставу до учнів Слов’янської школи № 15, а вже у святвечір артисти театру «Животоки» заколядували нацгвардійцям.

Вертеп для вояків підготували учні третього класу. Діти через символи різдвяної казки та традиційних персонажів усної народної творчості нашого народу намагалися продемонструвати перемогу Добра над Злом та підтримати бойовий дух українських військовослужбовців.

У нас канікули з 22-го січня, вже з 25-го ми почали підготовку. Діти ходили кожного дня на репетиції. Власне, це дуже важливо для їхнього особистісного становлення. Ми з такого раннього віку маємо прищеплювати любов дітей до України», ‒ повідомила класний керівник 3-Б класу Слов’янської ЗОШ № 15 Любов Мартюшева.

«Ви дуже талановиті! Батькам та вчителям дякую за прекрасних дітей! Приділили час нам, у суботу, у вихідний, у новорічні свята! Дітлахам здоров’я, а нам всім мирного неба!», ‒ подякував вихованцям школи, їхнім батькам та педагогам офіцер з організації дозвілля військової частини капітан Володимир Павлов.

Фольклорний театр «Животоки» гвардійці зустрічали вже у себе в частині, артисти з Райгородка привезли із собою різдвяну програму.

Народний та військовий гумор, інтерактивні розваги, пісні та добрий настрій привезли з собою артисти театру. Вони водили Козу та пригощали воїнів різдвяною кутею. Самі ж солдати на короткий час перевтілились у Ірода, Янгола, Чорта, Козака та Волхвів, аби продемонструвати свої таланти. Строковики створили імпровізовані обладунки та стали частиною святкового дійства, не залишивши байдужим нікого. Деякі з них зізналися, що це для них був творчий дебют.

«Раніше ніде не грав, перший раз ось виступили з хлопцями. Малим ходив колядувати. А сам я з Полтавщини», ‒ розповів старший солдат Сергій Манзик.

Під час вистави з’ясувалось, що керівником аматорського колективу з Райгородка Слов’янського району є колишній військовослужбовець військової частини 3035 Денис Сімшаг. Він проходив службу 2009-10 роках на Луганщині.

«У мене просто ностальгія. Я знову відчув себе серед своїх. Я служив у другому батальйоні. Вже тоді виступав», ‒ зауважив керівник фольклорного театру Денис Сімшаг

Артисти ж розповіли про свій рецепт подолання буденної рутини та створення родинного свята.

«Трохи підігруємо на баяні, смішимо, співаємо народні та естрадні коляди», ‒ поділилася учасниця аматорського колективу та директор Райгородського будинку природи та дозвілля Наталя Гудова. ‒ «Трошки гумору, трошки ворожіння, хоч і не можна серйозно ворожити на Різдво. От і гарантовано гарний настрій!».


Сергій Молотков

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: