Поліцейські закликають мешканців регіону не використовувати піротехніку

пиротехникаЗ метою належного забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, попередження нещасних випадків з використанням піротехнічних засобів та феєрверків співробітники слов’янської поліції приділяти особливу увагу нелегальній реалізації «новорічних» атрибутів.

Під посиленою увагою правоохоронців знаходяться торгові ринки, магазини і місця стихійної торгівлі.

За порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність за ст. 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу з конфіскацією піротехніки.

Створюючи святковий настрій за допомогою всіляких петард, хлопавок та інших новорічних атрибутів, городяни забувають про умови зберігання такого роду продукції, про наявність спеціалізованих приміщень для їх реалізації.

Крім того, порушуючи правила безпеки при використанні небезпечної піротехніки, мешканці ставлять під загрозу власне здоров'я, особливо діти.

Пам'ятайте, обережне поводження з піротехнікою забезпечить власну безпеку та безпеку оточуючих.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Слов’янської міської ради, яке було прийняте у 17.12.2014 році, у зоні проведення антитерористичної операції заборонено використання піротехнічних виробів під час проведення масових заходів.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: