Ювенальна превенція Слов’янської поліції проводить виховну роботу у школах міста

shkoli_05Юні порушники дисципліни дізнались від правоохоронців про можливі наслідки необдуманих вчинків, про відповідальність, яку вони можуть понести разом із своїми батьками

Інспектори ювенальної превенції є нерідкими гостями у кожному навчальному закладі Слов'янська. Вони проводять із дітьми пізнавальні лекції на правову тематику, розповідають про небезпеку шкідливих звичок, працюють із порушниками шкільного розпорядку.

Цього тижня правоохоронці відвідали загальноосвітню школу №4, де взяли участь у роботі профілактичної ради закладу. Разом із педагогами вони провели виховну роботу із учнями 7 та 8 класів, які вже знаходяться на внутрішкільному обліку та продовжують порушувати дисципліну. Їх батьків було попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виховання дітей.

У слов'янській спеціальній школі-інтернаті №41 пройшли заняття із вихованцями, які мають пагубні звички, відрізняються невихованістю та конфліктують із іншими дітьми.

Також за проханням батьків співробітники поліції провели бесіду із двома учнями п'ятих класів загальноосвітньої школі №5, які неодноразово влаштовували бійки між собою. Хлопці дізнались, що з'ясовування стосунків за допомогою кулаків може мати невиправні наслідки та може стати причиною притягнення неповнолітнього до кримінальної відповідальності.

shkoli_01 shkoli_02 shkoli_03

Слов'янський відділ поліції 
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: