У Слов’янську відбулися змагання з боулінгу серед силових структур міста

Боулiнг_Ден__збройних_сил_66 грудня у розважальному центрі «TALER» м. Слов’янська відбулися змагання з боулінгу серед силових структур міста, присвячені Дню Збройних Сил України.

Учасниками турніру стали 5 команд, які представляли Слов’янський відділ поліції ГУНПУ в Донецькій області, Слов’янське районне управління ГУДСУ з надзвичайних ситуацій в Донецькій області, Слов'янський об'єднаний міський військовий комісаріат та Слов'янський Міжрайонний відділ ДСО при ГУМВС України в Донецькій області.

За результатами двох ігор по 10 фреймів були визначені призери та переможці змагань. Так, третє місце посіла команда Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, друге місце виборола команда Слов’янського управління ГУДСУ з надзвичайних ситуацій в Донецькій області, поступившись декількома очками команді-переможцю Слов’янського відділу поліції ГУНПУ в Донецькій області.
Кращим гравцем дня став представник команди Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату Андрій Горгола, який нагороджений сертифікатом (1 година безкоштовної гри) від розважального центру «TALER». Призери та переможці змагань були відзначені грамотами, медалями та кубком від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Боулiнг_Ден__збройних_сил_1 Боулiнг_Ден__збройних_сил_2 Боулiнг_Ден__збройних_сил_3 Боулiнг_Ден__збройних_сил_4 Боулiнг_Ден__збройних_сил_5

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: