У Слов’янську шукають начальника управління житлово – комунального господарства

горсовет славянскОголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житлово – комунального господарства Слов’янської міської ради. 

Кваліфікаційні вимоги:

  • - освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;
  • - знання української мови;
  • вміння працювати на комп'ютері;
  • - знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та питань, що відносяться до діяльності управління.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду. 

З 01.01.2017 року всі кандидати, які претендують на зайняття посад в міській раді, разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію (як претендента на посаду) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції і надають її в роздрукованому вигляді до відділу кадрової роботи.

Читайте: Слов’янський міськрайонний суд Донецької області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, міська рада, відділ кадрової роботи (2-й поверх, каб. 215), тел. 3-51-22 або ознайомитися з інформацією щодо вакансії на сайті Слов’янської міської ради в розділі «Вакансії».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: