Міський голова Вадим Лях провів прес-конференцію та підписав меморандум про співробітництво

061217_16 грудня міський голова Вади Лях провів чергову прес-конференцію для журналістів. 

Очільник міста розповів, що за рахунок місцевого бюджету газифікуються три вулиці м-н Семенівка, повідомляє сайт Слов'янської міської ради. Жителі мікрорайону за бажанням зможуть зробити проект та підключити свої будинки до послуги газопостачання. В цьому році роботи по газифікації будуть завершені. 

Також відбулось підписання меморандуму про співробітництво між Слов'янською міською радою та ПАТ “Державний ощадний банк України”.

Читайте: Как Славянск выполняет Программу экономического и социального развития города

Сторони, які підписали цей меморандум, в межах їх компетенції та відповідно до своєї ролі в економічному житті області, будуть прагнути розвивати співробітництво для більш ефективного сприяння підприємствам середнього та малого бізнесу з питань застосування фінансових інструментів підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва та послуг.

061217_12

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Новости Славянска. [Постоянная ссылка].

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid