Спортсмени зі Слов’янська гідно виступили на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства

Сучасне_п'ятиборство_3З 30 листопада по 2 грудня 2017 року в місті Харків проходив чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів зі Львова, Житомира, Києва, Дніпра, Харкова, Комсомольського (Харківська обл.). Донецьку область представляли спортсмени зі Слов'янська та Маріуполя.

В програмі двоборства першу сходинку у категорії «D» з результатом 1587 очок здобула команда дівчат у складі слов’янських спортсменок Анастасії Шльонкіної (ЗОШ № 1), Дар'ї Фіщенко (ЗОШ № 18), Анни Шевельової (ЗОШ № 8).
Бронзові медалі в цій категорії виборола команда дівчат у складі Валерії Бебешко (ЗОШ№ 8) та Анастасії Мартинової (ЗОШ №6) зі Слов’янська та спортсменки з Маріуполя Марії Андрейченко. Результат - 1472 очки.

В особистому заліку з двоборства бронзовими призерами чемпіонату стали:

- Марк Трухін - категорія «С», з результатом 590 очок (ЗОШ № 5),
- Анастасія Шльонкіна в категорії «D» з результатом 524 очки (ЗОШ №)
- Вікторія Мартинова в категорії «Е» з результатом 543 очки (ЗОШ №6).

Слов’янських спортсменів підготував Брежнєв Дмитро – тренер обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Сучасне_п'ятиборство_1 Сучасне_п'ятиборство_2 Сучасне_п'ятиборство_4

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Культура и спорт. [Постоянная ссылка].

Комментарии к: Спортсмени зі Слов’янська гідно виступили на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства

  1. Aнна говорит:

    Молодці! Бажаю вам нових досягнень, успіху, здоров'я і легких тренувань. Нехай ваша працьовитість і завзятість завжди приносять вам бажаний результат і виводять вас на новий, вищий рівень. А нагородою нехай буде ваша сила духу, здоров'я та краса. Брежнєвим Дмитру та Олександру міцного здоров'я, оптимізму та невичерпної енергії у Вашій нелегкій справі.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid