У Слов’янську пропонують взяти участь в голосуванні щодо напису на пам’ятному знаку загиблим у 2014 році

Про це повідомляє сайт Слов’янскої міської ради

опросЗа результатами засідання Консультативної ради з питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок на території міста Слов’янська від 01.08.2017 представниками громадських організацій міста Слов’янська було запропоновано винести на розгляд громадськості в формі електронного голосування (опитування) два варіанти напису на пам’ятному знаку на території КП «Парк культури і відпочинку» (місто Слов’янськ, вул. Лозановича,7):

  • - 1 варіант: «Вічна пам'ять мешканцям Слов’янська та інших міст України, що загинули внаслідок окупації російськими загарбниками та терористичними бандформуваннями у квітні-липні 2014 року».
  • - 2 варіант: «В пам'ять про мирних жителів міст Слов’янська, Миколаївки та Слов’янського району, загиблих в період бойових дій з квітня по липень 2014 року».

Пропонуємо жителям міста взяти участь в електронному голосуванні (опитуванні) та вибрати один з варіантів напису протягом грудня місяця 2017 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
6
Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Новости Славянска. [Постоянная ссылка].

2 Комментарии к: У Слов’янську пропонують взяти участь в голосуванні щодо напису на пам’ятному знаку загиблим у 2014 році

  1. Запорожец говорит:

    Неправильный текст. Более справедливо было - Жителям Славянска погибшим из-за боевых действий сепаратистов их пособников из России.

  2. Роман говорит:

    А я за второй вариант. Объясню - дело в том, что нигде не признано документально и юридически, чья именно агрессия или война или еще что-то. Есть военные действия, погибли люди. Поэтому пока подходит только второй вариант верный!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid