“Вечорниці” у Слов’янську: унікальна фотографія Михайла Кравеліа знайшла свою героїню

IMG_0047"Мистецтво поруч". Саме такою була тема чергового засідання клубу "Словянські вечорниці" у минулу пятницю, яке відбулось в читальному залі Центральної бібліотеки.

На початку заходу учасники клубу привітали одного із керівників "Словянських вечорниць", професора, доктора філологічних наук Володимира Глущенко із ювілеем.

IMG_0055
Разом із сестрою Надією Андрієвною, ювіляр Володимир Андрійович заспівали кілька пісень під гитару. Безумовно це підняло добрий настрій і сприяло глибокому висвітленю вказаної теми обговорення.

IMG_0058
Круратор клубу - бібліотекар Вікторія Піддубна підготувала виставку фоторобіт нашого земляка Михайла Кравеліса.

Слід зазначити, що деякі фотознімки є справжнім покликом людської свідомості та глибокого світосприйняття. Михайло Ілліч залишив словянцям також чудові фотопортрети.

IMG_0064
Дружина фотохудожника Валентина Тимофіївна передала фото на якому згідно напису зображена сім'я будівельників-монтажників, але без прізвища. Завдякі оголошенню на місцевому телебаченні, до "вечорниць" завітала жителька міста Катерина Колесник. За її повідомленням присутні почули невеличкий ракурс у минуле. Катерина Петрівна  працювала разом із чоловіком у тресті "Спецізоляторбуд" Іван Колесник  працював бригадиром, мав урядові нагороди, чимало будівель у Словянську, та за його межами - справа його рук. Іван Іванович і Катерина Петрівна виховали двох доньок - Людмилу та Ірину. Схвильована розмова дуже вплинула на учасників "вечорниць". Сімейне фото передали Катерині Петрівні. Варто зауважити вказаний фотознімок був надрукований лише в міськрайонній газеті.

IMG_0065IMG_0067
Далі Ніна Нечитайлова за допомогою відео ознайомила колег із видатними художниками - Петром Кончаловським, Іллею Репіним, Архіпом Куінджи, Іваном Айвазоським та іншими майстрами пензля.

IMG_0070
Приємною несподіванкою крім виставки картин Василя Бомбізи, став цікавий відеоролік про його творчість. . Поети аматори Тетяна Течер, Генадій Плотніченко та інші і присвятили зворушливі поетичні рядки вказаній темі. Теплі оплески були нагородою талановитим землякам.

IMG_0080


IMG_0077IMG_0093 IMG_0096 IMG_0105P.S. Сумна звістка про трагічну смерть Олександра Валерійовича Романька приголомшила словянців. Колектив осередку культури "Словянські вечорниці" висловлює щирі почуття родині Романьків з приводу непоправимої втрати.

За дорученням клубу 
Василь Чорнобровий

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: