За результатами економічного форуму: у Слов’янську пропонують створити регіональний науковий центр

_MG_6630

"Діловий Слов'янськ" починає друкувати матеріали Слов'янського економічного форума, який проводився 3 листопада у Слов'янську, з ініціативи Асоціації підприємців "Ділове Сприяння".

Сьогодні пропонуємо нашим читачам пропозицію від науковців, що приймали участь у роботі форуму.

Одною з ініціатив учасників, стала пропозиція про створення регіонального наукового центру НАН та МОН (міська координаційна наукова рада), запропоновано доктором економічних наук, проф. Ляшенко В’ячеславом Івановичем – віце-президентом Академії економічних наук України

ляшенко

Відповідно до модульного принципу побудови Національної Інноваційної системи, передбаченого ст.20 Закону про науку пропонується створення регіонального наукового центру НАН та МОН (міська координаційна наукова рада).

Запровадити модель «Інноваційного ліфта» - від школи до Європи.

Створення на базі Системи «інноваційного ліфта» мережі бізнес-студій (процес генерування ідей) і бізнес-інкубаторів (посів стртапів) та їх подальше об єднання в «Науковий парк».

_MG_6499

Система «інноваційного ліфта»  дозволить істотно підвищити якість людського капіталу, полегшити ефективне проходження найбільш ризикованих стадій інноваційного циклу, прискорити терміни виведення на ринок інноваційних розробок, а, отже, забезпечить єдність інноваційної системи в місті завдяки успішній комерціалізації інновацій.

_MG_6672

Наступною ініціативою, запропонованою на форумі стане пропозиція від інституту НІОХІМ, що запропонувала відродити у Слов'янську содове виробництво.

_MG_6693

Едуард Торський,
координатор форуму

Діловий Слов'янськ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: