В Слов’янському аграрному технікумі яскраво святкували День студента та День аграріїв. Фото, відео

IMG_3571Міжнародний День студента відзначається щорічно 17 листопада. Це свято, вже багато років, йде пліч-о-пліч з Днем працівників сільського господарства України.

Слов’янський аграрний технікум має пряме відношення до обох цих свят, бо наші студенти – це майбутні спеціалісти агропромислового виробництва, майбутні (а часто і теперішні) працівники сільського господарства нашої країни. Саме тому в технікумі традиційно відбувся святковий концерт, на якому студенти та співробітники технікуму поздоровили присутніх та одне одного зі святами, лунало безліч теплих побажань та різножанрових художніх подарунків до свята.

Святковий концерт став чудовою нагодою для нагородження найкращих студентів, працівників учбового господарства і усіх тих, хто віддано допомагав їм нелегкій рільничій у роботі. За сумлінне ставлення до навчання та активну життєву позицію, за організацію та проведення сільськогосподарських робіт в учбовому господарстві грамотами нагороджені найкращі студенти та робітники учбового господарства.

Були підведені підсумки шоу-презентації «Ось ми які», де студенти нового набору представляли свої таланти. Номінацією «Відкриття року» нагороджені студенти, які особливо проявили себе під час шоу-презентації «Ось ми які».

Традиційна виставка композицій з природного матеріалу стали чудовою прикрасою свята. Цього року студенти вкотре здивували своєю фантазію. Всі роботи виконані талановито і з любов’ю, кожна робота вийшла особливою і неповторною.

Всі присутні зарядилися позитивною енергією та гарним настроєм!

IMG_3537
IMG_3521
IMG_3525 IMG_3527 IMG_3553 IMG_3559 IMG_3566 IMG_3574 IMG_3584 IMG_3606 IMG_3614 IMG_3626

Сергій Бойко, викладач

ВП «Слов’янський технікум Луганського НАУ»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: