За міжнародної підтримки: На Семенівці під Слов’янськом відновили та відкрили дитяче та протитуберкульозне відділення психлікарні

_MG_8571Сьогодні 17 листопада на околиці Слов'янска відбулось відкритття дитячого відділення Слов'янської психіатричної лікарні, яка була відбудована на теріторії медичного закладу, який більш за все постраждав від бойових дій, що точились у Слов'янську у 2014 році.

Відремонтовані ці обєкти медичної інфраструктури були за допомогою Німеччини та Люксембурзького Червоного Хреста. 

_MG_8365

За фінансовою домопогою низки міжнародних організацій тут були відновлені приміщення, встановлені вікна, двері, сучасний дах, утеплений фасад та побудована індивідуальна котельна, яка працює на твердому паливі. Також замінені електромережі, система холодного та горячего водопостачання, система водовідведення.

_MG_8569

Завдяки проведенним работам у батьків зявилася можливість перебувати з дітьми  в лікарні протягом 24 годин, а також в рамках проекту відкрито гарячу лінію, по якій фахівці будуть надавати рекомендації. Крім того, поруч з будівлею побудований сучасний дитячий майданчик.

_MG_8362_MG_8403
Роботи проводилися за підтримки німецької федеральної компанії GIZ, яка працює за дорученням уряду Німеччини, у співпраці з Люксембурзьким Червоним Хрестом в рамках програми «Ініціативи для інфраструктурної програми для України».

_MG_8415
У церемонії відкриття прийняв участь голова Донецької областної адміністрації Павло Жебрівський, і іноземні гості, серед яких Вольфганг Мьоссінгер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Володимир Петров, голова місії Люксембурзького Червоного Хреста; Бербель Швайгер, Керівник проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб», що виконується GIZ; Міріям Якобі, координатор місії Люксембурзького Червоного Хреста, від міської влади - міський голова Вадим Лях , заступник міського голови Юрій Підлісний та інші співробітники міськради.

_MG_8386

В цей день також було відкрито корпус психотуберкульозного відділення, в якому одночасно може перебувати 40 пацієнтів, то в рамках проекту тут було проведено утеплення фасаду і даху а також відновлено прогулянковий майданчик для пацієнтів.

_MG_8391
Проект по ремонту зазначених закладів спрямований на підвищення рівня медичних послуг для людей, які проживають в центральній і північній частинах Донецької області, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

_MG_8410
Своїх перших пацієнтів дитяча лікарня прийме вже на початку грудня 2017 року.
За словами головного лікаря, відновлення комплексу будівель лікарні буде тривати, і планується відбудувати ще 6 корпусів, які будут готові прийняти своїх пацієнтів у найближчі роки.

IMG_8432
Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

_MG_8383_MG_8453_MG_8467_MG_8477_MG_8471 _MG_8499 _MG_8500 _MG_8507 _MG_8508 _MG_8533 _MG_8357_MG_8568Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

13
3

Эта запись была размещена в рубрики: