Модернізація економіки України на основі європейского досвіду: в Слов’янську представили свої доповіді провідні економісти України та Польщі

_MG_6476

Як вже повідомлялось раніше, 3 листопада, на базі Донбаського педагогічного університету в Слов'янську за ініціативою Асоціації "Ділове Сприяння" відбувся перший Слов'янський економічний форум, який був покликаний визначити поточну економічну ситуацію в місті і визначити стратегічні напрямки розвитку міста на найближчі роки.

_MG_6503

Перша дискусійна панель "Модернізація економіки України: імплементація європейського досвіду" була присвячена глобальним проблемам сучасної економіки, яка була організовано партнером форума Донбаським державним педагогічним університетом та провідними вченими-економістами України.

_MG_6631_MG_6495

Модератор секції доктор економічних наук, професор, академік академії економічних наук України, декан факультету психології, економіки та управління ДДПУ Лазаренко Дмитро Олександрович підкреслив важливість і своєчасність заходу для міста і регіону та окреслив основні виклики сьогодення для східної України.

_MG_6507

Із доповіддю про перспективи модернізації структури економіки Донбасу та промислових регіонів України виступив доктор економічних наук, проф. Ляшенко В’ячеслав Іванович – віце-президент Академії економічних наук України.

_MG_6544
ляшенко

В режимі конференц-зв’язку виступила депутат Сейму Республіки Польщі, співголова Польсько-української парламентської групи Сейму Республіки Польщі, почесний професор Донбаського державного педагогічного університету Божена Камінська, президент Інституту розвитку міжнародної співпраці, експерт парламентської групи по Східній Польщі доктор економічних наук Олексій Квілінській і головний редактор варшавського журналу "Економічне співробітництво» доктор економічних наук Олександр Мельниченко.

_MG_6563_MG_6542 _MG_6561 _MG_6568Діловий Слов'янськ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: