У Слов’янську проходить тренінг для підприємців, які успішно захистили свої бізнес-плани та отримали гранти на закупівлю обладнання

SONY DSC

SONY DSCГромадська спілка «Донбас» продовжує реалізацію Проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». У м. Києві та у м. Слов’янську успішно захистили свої бізнес-плани та отримали гранти на закупівлю обладнання майже 115 учасників восьми груп дводенних тренінгів з розвитку самозайнятості, мікробізнесу.

Сьогодні, 31 жовтня, у Слов’янську розпочинається серія додаткових тренінгів для бенефіціарів проекту, які отримали грантову допомогу на закупку обладнання.

Як повідомляють організатори, серед іншого 24 учасника, які приїхали на тренінг з різних міст Донецької області, отримають теоретичні знання та навички з продажів через інтернет, у тому числі закордон, з пошуку клієнтів, дізнаються про сучасні інформаційні технології у бізнесі, інструменти просування товарів, здійснять оцінку маркетингових можливостей та конкурентоспроможності власного бізнесу.

Громадська Спілка співпрацює з Представництвом міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ або IOM Ukraine) у якості виконавчого партнера з 2016 року. На сьогодні більше 355 бенефіціарів цих проектів отримали обладнання на започаткування і розвиток власного бізнесу на суму близько 6,9 млн. грн.

SONY DSC

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

7
1

Эта запись была размещена в рубрики: