У Слов’янську 30 жовтня відбудеться урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

Afisha_SivDonec_DonetskЗ 2007 року серед дітей та молоді Донецької, Луганської та Харківської областей проводиться творчий конкурс«Сіверський Донець – очима молоді». Його організаторами незмінно виступаютьСіверсько-Донецькебасейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінцявже третій рік поспіль підтримує Донецькаобласна державна адміністрація за сприяння обласного департаменту екології та природних ресурсів, другий рік поспіль – Луганська облдержадміністрація і цього року вперше свою підтримку конкурсу надає Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада.

Головна мета конкурсу – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець, як основної водної артерії сходу України, та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи у 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні і прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт з трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської, через які тече наш Сіверський Донець. Найбільша кількість робіт – близько 700 – надано з Донецької області. Це утричі більше, ніж торік.

Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування.Протокол комісії з оцінювання можна побачити на сайті Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів у розділі «Анонси подій»: https://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm

Урочисте нагородження по Донецькій області відбудеться 30 жовтня о 14:00 в Центрі культури і довкілля м. Слов'янська за адресою: вул. Вокзальна, 77.

Звертаємо увагу!Крім переможців конкурсу визначена окрема категорія учасників, які будуть нагороджені спеціальними відзнаками. Тож на церемонію нагородження запрошуються всі учасники конкурсу (або делеговані представники від навчальних закладів Донецької області).

Виставка творчих робіт конкурсантів від Донецькій області вже відкрита у виставкових залах Центру культури і довкілля м. Слов’янська і працюватиме до 2 листопада.Вхід вільний для всіх охочих побачити Сіверський Донець – очима молоді.

Примітка:

Урочисте нагородження переможців та призерів по Луганській та Харківській областях відбудеться у листопаді.

Додаткову інформацію дивіться на сайті Сіверсько-Донецького БУВР в розділі «Анонси подій»: https://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm.

Прес-служба Сіверсько-Донецького БУВР

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: