Сергій Альошин звітував на засіданні сесії Слов’янської районної ради

DSCN3856Очільник поліції розповів про діяльність Слов’янського відділу поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Слов’янського району в 2017 році.

Щодня співробітники Слов'янської оперативної зони реєструють від 130 до 190 повідомлень. З початку року поліцейські зареєстрували 4664 заяв та повідомлень від жителів району, з них 529 повідомлень мали ознаки кримінального правопорушення. За дев’ять місяців правоохоронці припинили понад 200 адміністративних правопорушень.

- З початку року на території району поліцейські з незаконного обігу 38 разів вилучали наркотичні речовини та 17 – зброю та боєприпаси. У цьому році скоєно 154 крадіжки, з них розкрито трохи більше 30%. Що стосується розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів проти особи - розкрито більше 80%, - сказав Сергій Альошин.

Крім цього, з метою недопущення перевезення зброї, боєприпасів та інших заборонених предметів на території Слов’янського району функціонують три блокпости. Щодня через пункти контролю поліції у середньому проходить 500-800 легкових та 150-200 вантажних автомобілів. Всі вони ретельно перевіряються.

- Завдяки цим мірам поліцейські виявили 126 учасників незаконних збройних формувань та 98 осіб, що підтримують зв'язок з НЗФ, затримали  51 злочинця, що находились у розшуку, - зазначив полковник поліції.

Також з початку року на блокпостах виявили 58 фактів перевезення вогнепальної, холодної зброї та боєприпасів, 74 рази вилучали наркотичні речовини. Пильний контроль з боку правоохоронців дозволив виявити 8 безвісті зниклих осіб, знайти 66 викрадених мобільних телефонів, а також повернути власникам 8 угнаних транспортних засобів.

Сергій Альошин розповів присутнім і про роботу нового підрозділу, що з’явився в рамках реформування поліції в цілому - групи реагування патрульної поліції (ГРПП). Пріоритет роботи – оперативне реагування на повідомлення громадян.

DSCN3880


Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

 

 

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: