5 команд Донбаського педуніверситету змагались на чемпіонаті Слов’янська з боулінгу

IF26 жовтня у стінах розважального центру «TALER» відбулись чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, який реалізується за ініціативи розважального центру «TALER» та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цього разу учасниками стали 5 команд філологічного факультету Донбаського державного педагогічного університету. За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець, яка набрала у сумі 760 очок. Саме ця команда буде представляти філологічний факультет у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2018 року після всіх відбіркових турів.

Також був визначений кращий гравець дня - Федін Олександр студент 3-го курсу україно-англійського відділення, який нагороджений сертифікатом (1 година безкоштовної гри) від розважального центру «TALER». Всі учасники змагань отримали пам’ятні сувеніри, а команда переможець подарунки від КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх».

Наступними учасниками змагань будуть 5 команд студентів факультету спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету. Змагання відбудуться 02 листопада у розважальному центрі «TALER». Початок о 14.00.
Запрошуємо батьків, викладачів, адміністрацію навчальних закладів вболівати за своїх дітей, учнів та студентів. Найактивніші вболівальники також мають можливість отримати призи від розважального центру «TALER».

IF IF IF IF Exif_JPEG_420

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: