З 1 листопада приймаються документи на призначення стипендій Слов’янської міської ради провідним та перспективним спортсменам у 2018 році

ЛогоЗ 1-го листопада 2017 року відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту приймає документи на отримання стипендії Слов’янської міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста. 

Стипендія Слов’янської міської ради призначається спортсменам, які зареєстровані та проживають у м.м. Слов’янськ та Святогірськ з метою підтримки і стимулювання їх для успішних майбутніх виступів на спортивних змаганнях високого рівня, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень, та розвитку фізичної культури і спорту, морального і матеріального заохочення спортсменів для подальшої мотивації та досягнення високих спортивних результатів. 

Стипендія призначається на конкурсній основі згідно «Положення про стипендії Слов’янської міської ради провідним та перспективним спортсменам міста» затвердженим рішенням Слов’янської міської ради від 30.03.2016 № 3-ІХ-7. 

Перелік документів для конкурсу на призначення стипендії 

Слов’янської міської ради: 

- подання на спортсмена (додається); 

- витяг з протоколу відповідних змагань (за 2017 рік), оригінал або завірену копію; 

- копії паспорта спортсмена (при відсутності: свідоцтва про народження); 

- копія ідентифікаційного коду. 

Документи у паперовому виді необхідно подати до 1200 30 листопада 2017 року до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (площа Соборна, 2, каб. 442-443) 

УВАГА: Документи мають бути оформлені належним чином, в іншому випадку вони розглядатися не будуть. 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: