Відпочинок мешканців Слов’янського психоневрологічного інтернату в Харкові

2-1Відбулася запланована поїздка мешканців Слов’янського психоневрологічного інтернату, в кількості 43 осіб, до м.Харків. Спочатку дівчата відвідали екопарк Фельдмана.

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Донецької ОДА.

Найбільш цікавим запам’яталися контактні зони з тваринами. Увагу привернули дикі тварини, екзотичні птахи та скульптури з квітів: ведмідь, мавпа, кулі та квіткова арка. Дівчата змогли погодувати тварин та сфотографуватися з ними.

Оскільки екскурсія мала оздоровчий характер, мешканці інтернату мали чудову можливість покращити своє психологічне здоров’я. Анімалотерапія є унікальним методом психотерапії, що вчить співчуттю, відповідальності та щирості. Дівчата отримали позитивні емоції від прямого контакту з тваринами, адже один дотик до теплого носика, пухнастої шерстки, розуміючий погляд тварини лікують найкращим чином.

Далі екскурсія продовжилася у Харківському історичному музеї. Дівчата відвідали етнографічну виставку «Слобожанщина». Прослухали розповідь про переселенців, які у давнину почали заселяти Слобожанщину, переглянули устрій українського села, знаряддя праці та предмети побуту.

Останнім заходом екскурсійної програми було відвідування дельфінарію «НЕМО». Дівчата змогли не тільки познайомитися з дивовижними істотами, їх характером і навичками, але і побачити віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Вистава складалась з цікавої гри дельфінів з м’ячами, овручами та веселим малюванням картин. У кінці вистави тренер запропонував дівчатам спробувати виконати вправу разом з дельфіном. Кожен, хто відвідав дельфінарій, отримав не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але і доторкнувся до загадкового морського світу.

1-5 3-1 4 5-1

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: