На Донеччині за псування доріг поліцейські за три дні оштрафували перевізників на 150 тисяч гривень

20 фур із перевантаженням були зупинені співробітниками поліції та Укртрансбезпеки на пересувному пункті габаритно-вагового контролю, який працює на півдні Донеччини.

furi_01Поліція Донеччини посилила  контроль за вантажними перевезеннями, які через надмірну вагу руйнують дорожнє покриття та створюють аварійні ситуації. Як наслідок  - ДТП та людські жертви.

Пересувний пункт було створено  працівниками Національної поліції в Донецькій області спільно з фахівцями Укртрансбезпеки з метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час здійснення автоперевезень та більш ретельної перевірки перевізників.

Він функціонує на автодорозі Одеса-Мелітополь-Новоазовськ та здійснює контроль  на трасах, якими фури з надмірною вагою намагаються оминути стаціонарні габаритно-вагові комплекси.

За три доби поліцейські перевірили понад 170 транспортних засобів, які здійснювали перевезення вантажу. Зупинено 20 перевізників, які порушили встановлені законодавством вагові норми.

Порушники притягнуті до відповідальності притягнуті до відповідальності  за ст.132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами).

furi_03Крім того, працівниками Укртрансбезпеки виявлено 76 порушень Закону України «Про автомобільний транспорт».

Правопорушникам виписано штрафи на суму понад 5 тисяч євро (понад 150 тисяч гривень). На сьогодні виплачено більше 73 тисяч гривень.

Нагадаємо, згідно з п. 22.5 Правил дорожнього руху України, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

У разі виявлення фактів перевищення вагових параметрів транспорту і порушень встановлених обмежень руху великогабаритного автотранспорту, передбачено заборону руху таких перевантажених автомобілів та застосування штрафних санкцій, як до водіїв, так і до керівників автопідприємств.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: