На Донеччині судитимуть 2 осіб, які вербували жінок для зайняття проституцією в Об’єднаних Арабських Еміратах

девушка плачетПрокуратурою Донецької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 149 КК України стосовно чоловіка та жінки, які, діючи у складі організованої групи із транснаціональними зв’язками, займались торгівлею людьми.

Під час досудового розслідування встановлено, що вказана організована група була створена наприкінці 2006 року.

До її складу входили троє жінок (серед яких були і ті, що раніше працювали у сфері надання сексуальних послуг) та 1 чоловік.

Вказані громадяни України займались вербуванням та переміщенням жінок до м. Дубай Об’єднаних Арабських Еміратів для подальшого сексуального експлуатування. За кожну «направлену» жінку правопорушники отримували грошову винагороду у розмірі 1000 доларів США.

З початку створення організованої групи та до моменту припинення її злочинної діяльності встановлено 5 фактів «продажу» людей.

У серпні поточного року двох вербувальників затримали правоохоронці під час чергового відправлення «живого товару» за кордон.

Матеріали відносно ще 2 осіб, які входили до складу організованої групи та до теперішнього часу перебувають на території м. Дубай, виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування якого триває. Також встановлюються інші особи, причетні до вчинення злочинів.

Прес-служба прокуратури Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: