На Донеччині судитимуть членів злочинної групи, які обкрадали квартири посадовців

pic_2Прокуратурою Донецької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах організованою групою), відносно 3 осіб, які вчиняли квартирні крадіжки на території м. Маріуполя.

Слідством встановлено, що троє чоловіків - 1990, 1984, 1985 років народження познайомились під час відбування покарання у місцях позбавлення волі та вирішили після звільнення створити організовану групу для вчинення злочинів проти власності.

Члени групи спеціалізувались на відкритті замків за допомогою відмичок. Потрапляючи до помешкань, крали усе – від одягу до грошей та золотих прикрас.

Органами досудового слідства встановлено, що за час свого існування організована злочинна група вчинила 5 квартирних крадіжок, та завдала шкоди на загальну суму понад 330 тис грн.

Важливо зазначити, що майже усі потерпілі особи - працівники правоохоронних органів (СБУ, прокуратури, адвокатури).

На даний час обвинувальний акт прокуратурою спрямовано до суду для розгляду по суті. Членам ОЗГ загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: