У Слов’янську обрані переможці конкурсу “Як мене захищає поліцейський”

 DSC_0150

До відзначення державного свята Дня захисника України за ініціативою начальника поліції Сергія Альошина був проведений конкурс серед учнівської молоді Слов’янська, який проходив під гаслом "Як мене захищає поліцейський".

DSC_0153
Головним завданням для дітей було з підручного матеріалу відобразити своє бачення поліцейських. Переможці конкурсу проведуть один день з очільником поліції.

DSC_0155

В цій ідеї  закладені стійкі орієнтири для формування кращих якостей національного характеру: працьовитість, милосердя, мужність, любов до ближнього і рідної землі.

DSC_0146

Конкурс проводився в два етапи. В кожному навчальному закладі було створено комісії, які обрали роботу-переможця. Кращі витвори разом із творцями очікував фінал конкурсу, який відбувся на днях в Слов’янському відділі поліції.

DSC_0159

З вітальним словом до дітей, їх батьків та вчителів звернувся начальник поліції Сергій Альошин.

DSC_0169

- Всі роботи нас зачарували, гарно естетично виконані і, що особливо привертає увагу це то, що збережена головна  ідея - наша поліція стоїть на захисті своїх громадян. Було дуже нелегко визначити переможця. Ви всі вже є переможцями, бо створюєте своїми руками красу, яка вразила всіх нас своєю самобутність і неповторністю, - сказав полковник Альошин.

DSC_0174

Протягом всього заходу перед присутніми з вокальними номерами виступили учасники «Ліги майбутніх поліцейських» та співробітниця ювенальної превенції Вікторія Гаркач.

DSC_0186

Перед оголошенням конкурсу діти розповіли про свої роботи, що саме вони відтворили.

Журі обрало переможців конкурсу. Нагороди дітям вручив начальник поліції Сергій Альошин.

DSC_0197

1 місце в конкурсі «Як мене захищає поліцейський» отримала Валерія Грунська учениця 3 класу ЗОШ № 4. Сама дівчина, нажаль, не змогла бути присутньою, її представляла її класний керівник. За роботу «Діти будьте обережні» Павло Харченко учень 3 класу ЗОШ №15 отримав друге місце. Олександра Соломіна учениця 11 класу ЗОШ №4 за роботу «Поліція нас охороняє» посіла третє місце.

DSC_0200

Однак поліцейське журі не змогли зупинитися тільки на цих трьох роботах, і була виділена ще одна поробка Мар’яни Назаренко учениці 4 класу ЗОШ № 9.

DSC_0203

І вже наступного тижня всі чотири переможця проведуть один день з очільником поліції. Діти будуть присутні на нарадах та інструктажах, перевірять несення служби на блокпостах та вокзалах, поспілкуються з оперативниками та слідчими та багато іншого.

DSC_0206

Всі діти отримали пам’ятні дипломи та солодощі.

Наприкінці заходу для всіх охочих була проведена екскурсія по відділу поліції.

DSC_0162

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: