Гельсінська спілка у Слов’янську допомагає громадянам у біді

gelsСправедлість є, і ії треба виборювати. Правозахисники Громадської приймальні Української Гельсинської Спілки з прав людини (УГСПЛ) у м. Слов'янську не бояться братись за нелегкі справи.

За увесь час функціування приймальні нам доводилось працювати зі справами різної складності. Завданням Слов’янської громадської приймальні УГСПЛ є мінімізувати правові проблеми наших громадян та допомогти людям захистити їхні законні права й інтереси.

Звичайно, кожній конкретній людини, якщо їй допомогти - це дуже прекрасно. І ми бачимо результати нашої роботи, люди приходять і дякують нам за допомогу. Ми пишаємось тим, що робимо, як правозахисники. Громадські приймальні УГСПЛ - унікальна мережа організацій, діяльність яких спрямована на допомогу людям у захисті їхніх прав та досягненні позитивних змін у сфері прав людини в країні.

Далі пропонуємо один з дуже вражаючих випадків, з яким звернулась до приймальні спілки громадянка України в Слов'янську у її відеозверненні.

Нагадуємо, що в разі потреби за правовою допомогою можна звернутись до: Громадської приймальні Української Гельсинської Спілки з прав людини (УГСПЛ) у м. Слов'янську за адресою: м. Cлов'янськ, вул. Василівська, 49,
тел.: 0972504096; 0503242770, за таким графіком: понеділок, середа, п'ятниця - з 12.00 до 17.00; вівторок, четвер - з 9.00 до 13.00.

 

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: