У Слов’янську в школі №16 пройшов Фестиваль дружби «Вулиця майстрів». Фото

IMG_3376Перед довгоочікуваними осінніми канікулами школярі ЗОШ №16 протягом 2-х днів змогли цікаво та активно провести час. Педагогічним колективом школи та батьками учнів був підготовлений та реалізований проект «Вулиця майстрів», який можливо в подальшому може стати гарною традицією.

Для дітей були підготовлені 12 локацій з різними цікавими майстер-класами. Кожен учень міг протягом 45 хвилин відвідати три локації та спробувати себе в різних видах творчості. Діти змогли розкрити в собі навички до твістингу, розпису керамічних фігур, орігамі, пізнати магію піску пісочної мозаїки та пісочної анімації, заспівати популярні пісні та потанцювати, випробувати себе у мистецтві ебру та миловарінні, зробити свій перший міні-3-D проект,  могли пригоститися солодкою ватою та отримати яскравий аквагрим і навіть самим зробити солодощі в шоколадній майстерні.

На думку психологічної та корекційної  служби школи, подібні заходи сприяють розвитку колективізму учнів, стимулюють розвиток творчих навичок, комунікативних здібностей, знімають внутрішню напругу та тривожність. А найголовніше – показують дітям, який цікавий та красивий навколишній  світ, що на сьогодні дуже актуально для всіх жителів України.

Всім, від маленьких першокласників до серйозних дорослих випускників, захід сподобався. А колектив вчителів та батьків зміг ще раз переконатися – діти 16-ї школи НАЙТАЛАНОВИТІЩІ!!!

IMG_3364 IMG_3369 IMG_3372 IMG_3378 IMG_3384 IMG_3398 IMG_3402 IMG_3438 IMG_3493 IMG_3523

Станіслав Мотков, психолог ЗОШ №16
Фото - Сергій Уваров, заступник директора з НВР

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: