Під час виїзного прийому громадян начальник слов’янської поліції Сергій Альошин зустрівся з представниками Райгородської селищної ради

photo_2017-10-19_13-41-47Про роботу дільничних офіцерів поліції та груп реагування патрульної поліції, криміногенну обстановку в районі та відновлення спільних сходів громадян говорили під час зустрічі очільник поліції та представники місцевої влади.

На початку зустрічі Сергій Альошин розповів про створення нового підрозділу, що з’явився в рамках реформування поліції в цілому - групи реагування патрульної поліції (ГРПП). Територія обслуговування поділена на 4 квадрати, які цілодобово патрулюють 4 екіпажі поліції.

- Основні завдання груп - своєчасне реагування на повідомлення про різні події та правопорушення, забезпечення громадського порядку, контроль за безпекою дорожнього руху, - розповів начальник поліції.

Секретар селищної ради Валерій Удовиченко розповів начальнику поліції про тісну взаємодію з його підлеглими. Завдяки спільним зусиллям на території ради - а це чотири населених пункти із загальним населенням близько 5,5 тисяч чоловік, - криміногенна ситуація залишається стабільно низькою.

Також Сергій Альошин підняв питання проведення спільних сходів громадян. Валерій Удовиченко розповів, що в селищі Райгородок сходи проходять щоп’ятниці о 7.30 годині поблизу бібліотеки.

- Через значний некомплект дільничний офіцер не завжди може знаходитись в опорному пункті, тому не завжди дотримується «режим» роботи. Тому доцільно відновити спільні сходи громадян. Таким чином, ми налагодимо більш тісну взаємодію з населенням, - зазначив Сергій Альошин.

photo_2017-10-19_13-34-37 photo_2017-10-19_13-39-01 photo_2017-10-19_13-45-25

 Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

 

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: