Для участі у Слов’янському економічному Форумі реєструються відомі економісти

предпрПродовжується підготовка до Слов'янського економічного форуму, який запланований на 3 листопада 2017 року і відбудеться у м. Словянську.

Цей форум проводиться за ініціативою Асоціації підприємців "Ділове Сприяння",керівник Олександр Шуткевич, за участю Донбаського державного педагогічного университету за сприяння Слов'янської міської ради.

Очікується, що форум відвідають відомі економісти та підприємці, серед яких доктор екон. наук, проф. Амоша Олександр Іванович – директор Інституту економіки промисловості НАН України, доктор екон. наук, проф. Ляшенко В’ячеслав Іванович – віце-президент Академії економічних наук України. У он-лайн режимі очікується виступ віце-президента польсько-української парламентської групи, депутата Сейму Божена Камінська. З докладом он-лайн також виступить Квілінський Олексій - Президент Інституту з розвитку міжнародного співробітництва, Доцент Познанського університету економіки і бізнесу, Експерт парламентської групи по Східній Польщі. Про наміри прийняти участь у форумі також заявив головний редактор варшавського журналу "Економічне співробітництво"  д.е.н Олександр Віталійович Мельниченко.
Які виступлять у сессії "Про сучасний стан економіки України, та основні виклики сьогодення для східної України"

Серед питань Форуму для розвитку економіки Словянска планується обговорити наступні теми.

- Стратегія розвитку Слов'янска та району, та основні напрями економічного розвитку регіону. Програми стимулювання і розвитку бізнесу. (модератор доктор екон. наук, проф. Каверга Сергій В’ячеславович
завідувач кафедри менеджменту ДДПУ)

В цій секції буде означений загальний стан економіки, та поточна програма економічного розвитку Словянська, статистика від податкової інспекції, стратегія та бачення можливостей розвитку, питання землекористування для розвитку бізнесу, програма "Донецький куркуль", можливості вільної економічної зони для Словя'нська та інше.

- Стан та можливості розвитку інвестиційного та інноваційного клімату у Слов’янському регіоні. Інвестиції та міжнародна співпраця.
У цьому розділі форуму будуть окреслені існуючі можливості для залучення інвестицій, питання Генерального плану міста, як одної з важливих його складових, раціональне використання земель для бізнесу Словянська, перспективні стратегічні напрями розвитку міста, соціальний бюджет.

- Презентація діючих промислових підприємств міста, та їхні пропозиції та побажання для покращення економічної ситуації.

- Можливості відродження виробництва солі, соди, кераміки
Запрошуються зацікавлені підприємці та бизнесмени.

- Перспективи розвитку та можливості Слов’янського курорту та туризму.
про поточну ситуацію у курортній та туристичній сферах очікуються доклади від міської ради та представників Словянського курорту.

- Економічні можливості та перспективи розвитку ОТГ Словянського регіону
До участі у цій секції форума запрошуються представники Черкаської, Миколаївської, Соледарської ОТГ, та міста Святогірськ

- Проблемні питання бізнесу Слов'янська та району і способи їх вирішення. Економічні ініціативи підприємців та бізнесу Слов'янську
Для висвітлення таких питань запрошуються підприємці міста, що мають пропозиції для міської влади щодо проблемних моментов у своїй діяльності.

- Стан питаннь з енергозбереження і енергоефективності регіону

- Екологічні проблеми Слов'янська та району
Стан екології, основні виклики сьогодення. Заявлена доповідь "Славянский лесной лесосад. Возделывание промышленной древесины и технических плодових деревьях на рекультивированных землях критических склонах та оврагах", очікуються доповіді про можливості збору та переробки сміття у місті та регіоні, та доповідь відділу екології Слов’янської міської ради про ситуацію у місті та регіоні.

- Освітні можливості Слов’янська
До участі у дискусії, та презентації запрошуються представники місцевих учбових закладів, які можуть розповісти про поточну підготовку фахівців, що потрібні для розвитку економіки міста - технікуми, коледжі та Донбаський педагогічний університет

Увага! Для участі у Форумі просимо зареєструватись, учасникам надіслати до 27 жовтня теми виступів (доповідей) та імена доповідачей для своєчасного формування програми на адресу starpablo@ukr.net, або повідомити про це за телефоном 066 055 6400. Кількість місць обмежена.

Після завершення форуму всі пропозиції, означенні в доповідях, будуть систематизовані та опубліковані у вигляді Резолюції Форуму та направлені до Слов'янської міської ради. Доклади учасників також будуть публікуватися згодом на сторінках інтернет-видання "Діловий Словянськ".

На завершення заходу планується нагородження переможців 16-щорічного міського конкурсу «Підприємець року 2017», та "Кращій платник податків 2017".

Нагадаємо, що Слов'янський економічний форум має на меті окреслити поточний стан економіки Слов'янська та регіону, випрацювати документи стратегії розвитку та знайти потенційних інвесторів. Подивитись на можливості та шляхи залучення коштів для розвитку підприємництва та бизінесу, визначити стратегічні напрямки розвитку та розробити комплексну програму розвитку міста.

Едуард Торський,
координатор заходу
Діловий Слов'янськ

13
3

Эта запись была размещена в рубрики: