У Слов’янську на кінно-спортивній базі «Алюр» відбулося велике свято: фото

Кiнний_спорт_16

14 жовтня на кінно-спортивній базі «Алюр» у Слов’янську відбулося святкування Дня захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці і Дня Українського козацтва.

Спочатку глядачі насолодилися костюмованим спектаклем за участю спортивних коней, а потім змаганнями за Кубок області з кінного спорту (подолання перешкод).
Свято розпочалось підняттям національного прапору і виконанням гімну України. Глядачів чекав сюрприз: театралізовано дійство за участю вихованців обласної СДЮСШОР, які на спортивних конях створили феєрію костюмованого свята Покрова Преесвятої Богородиці.

Удаль, безстрашність та віртуозність українських козаків продемонстрували ветерани кінного спорту, які верхи майстерно володіли саблями. Глядачам дозволили сісти верхи і проїхати на конях. Найбільшу активність у цьому проявили діти.
Театралізоване дійство - гарна прикраса Кубка області з кінного спорту (подолання перешкод). У змаганнях з чотирьох видів програми (на різних висотах перепон) перемогли Марія Токар, Надія Оніщенко, Олексій Оніщенко, Ангеліна Цукур.
Усі переможці змагань - учні тренера Світлани Тверскової.

Особливу атмосферу на святі створила підтримка гладачів. Їх біло приблизно 500 осіб, переважно діти, мешканці Слов’янска, Краматорська, Лиману, Райгородка, а також близьких до Слов’янска сіл. Після змагань глядачі мали нагоду їздити верхи в манежі.

Кiнний_спорт_1 Кiнний_спорт_2 Кiнний_спорт_3 Кiнний_спорт_4 Кiнний_спорт_5 Кiнний_спорт_6 Кiнний_спорт_7 Кiнний_спорт_8 Кiнний_спорт_9 Кiнний_спорт_10 Кiнний_спорт_11 Кiнний_спорт_12 Кiнний_спорт_13 Кiнний_спорт_14 Кiнний_спорт_15 Кiнний_спорт_16

За інформацією управління з питань фізичної культури та спорту
Донецької облдержадміністрації 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: