Футбольна команда прокуратури Донеччини вийшла у півфінал змагань на «Кубок захисника України»

IMG_2578_(1)У понеділок, 16  жовтня, стадіон «Авангард» у м. Краматорську приймав на своєму полі учасників третього етапу змагань з футболу на «Кубок захисника України», ініційованих Генеральною прокуратурою України.

Суперниками в нелегкій боротьбі за право увійти до півфіналу змагань виступили збірні команди прокуратур Донецької і Харківської областей.

За традицією, на підтримку воїнів АТО команда прокурорів Донецької області вийшла на поле у футболках з надписом «Донбас – це Україна!»

Вже з перших хвилин матчу було зрозуміло, що гравці обох команд здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до омріяної перемоги. Футболісти показали високий клас гри і блискучу майстерність володіння м’ячем, проводили гострі атаки і контратаки. Основний час гри завершився з нічийним рахунком 1:1, тому вся надія футболістів та численних уболівальників була на післяматчеві пенальті, які найбільш влучно реалізували донеччани: результат матчу – 5:3 (4:2 по пенальті).

Здобувши яскраву перемогу над харків’янами, футбольна збірна прокуратури Донеччини вийшла у півфінал змагань, у рамках якого зіграє з колегами із прокуратури Київської області.

Вітаємо наших футболістів і бажаємо подальших перемог!

IMG_2574_(1) IMG_2575_(1) IMG_2577_(1) IMG_2581_(1)

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: