Чергове засідання Клубу “Ефективне місто” відбулось у центральній бібліотеці Слов’янська

IMG_9047
У понеділок, 16 жовтня, в Центральній бібліотеці м. Слов’янськ відбулось засідання клубу “Ефективне місто”. Під час засідання членам Клубу була надана спеціально підготовлена аналітична інформація у друкованому вигляді та у вигляді доповідей-презентацій по напрямках визначеного порядку денного засідання.

IMG_9057
Після заслуховування членами Клубу підготовлених доповідей по напрямкам Порядку денного, доповідачі надали пропозиції членам Клубу щодо шляхів вирішення піднятих у доповідях проблемних питань. Після цього секретар запротоколював коментарі, пропозиції зауваження від членів Клубу з метою їх використання Клубом у подальшій роботі та підготовки проекту рішення засідання.

IMG_9060

В рамках клубу предстваники громадськості і влади за організаційного і юридичного супроводу руху “Сильні громади” спільно намагались знайти шляхи вирішення актуальних місцевих проблем, серед яких і проблема сміття. #Ефективне_місто

IMG_9062

На засіданні були озвучені та обговорені проблемні питання Порядку денного та пропозиції щодо шляхів їх вирішення - розробки запитів, проектів рішень міської ради, звернень, скарг, пропозицій за організаційного сприяння та юридичного супроводу руху “Сильні громади ГО “Центр UA” та ГО “Студена”.


IMG_9075

Координатором Клубу “Ефективне місто” була обрана Євгенія Калугіна - координатор руху “Сильні громади” в Слов’янську

Серед доповідей була представлена презентація Положення Програми поводження з відходами на території Слов’янської міської ради на 2017-2020 роки та календарного плану заходів Програми, з якою виступила Євгенія Калугіна.

IMG_9089

З доповіддю про "Аналіз найбільш гострих проблем у будинках окремих мікрорайонів Слов'янська" виступив представник ГО "Наш дім - Слов'янськ".

IMG_9096Про "Ситуацію з відпрацьованими батарейками в Слов'янську: проблеми та шляхи вирішення" зробила доклад Катерина Пасікова - голова ГО “Молодь Гуртом”.

IMG_9097

IMG_9067
За підсумками засідання ухвалено низку рішень, зокрема щодо вирішення питання збору та доставки до місця утилізації використаних батарейок, щодо прозорого ринку вторинної сировини у Слов'янську та інші важливі для інтересів громади питання.

IMG_9099 IMG_9106 IMG_9117 IMG_9121фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ 

   

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: