У Слов’янську відбулась презентація книги про героїв АТО

4

До Дня захисника України в музеї Слов’янського авіаційно-технічного коледжу відбулась презентація книги “Наші друзі – військові”, на якій були присутні військовослужбовці військової частини 3035.

1

“Наші друзі – військові” - це результат творчої праці колективу авіаційно-технічного коледжу. Понад два роки ми збирали матеріал, упорядковували його і готували до друку. Героями книжок стали українські воїни, які проходять службу в АТО», — розповідає заступник начальника коледжу з навчальної роботи Тетяна Лисак – «Книга складається з героїчних історій про тих, хто ще вчора жив мирним життям, ростив  дітей, планував майбутнє. Але одного дня вони кардинально змінили своє життя – полишили звичний затишний уклад і зробили крок назустріч смертельній небезпеці, щоб у важку хвилину закрити собою рідну землю».

2

У презентації взяли участь безпосередні учасники бойових дій, серед яких колишній випускник коледжу, військовослужбовець місцевого полку НГУ старший лейтенант Андрій Мирошниченко – «Бійці вважають таку книгу надзвичайно важливою, адже в ній — правдиві історії про війну, які необхідно знати всім, особливо молоді. Підростаюче покоління має розуміти, що відбувається на східних рубежах країни».


3 Людмила Стрижко

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: