Лігівці Слов’янська спільно з вихованцями дитячого центру подарують обереги захисникам України

Sl - oberegi (01)
Фетрові янголята, виготовлені руками дітей, будуть роздані співробітникам поліції та військовослужбовцям, які охороняють спокій жителів Слов'янська та всієї Донеччини.

Sl - oberegi (02)
Сьогодні "Ліга майбутніх поліцейських" Слов'янська відвідала міський центр соціально-психологічної реабілітації, в якому під егідою начальника Слов'янської поліції Сергія Альошина стартувала їх творча акція до Дня захисника України. Лігівці із вихованцями дитячого закладу виготовляли обереги для правоохоронців, які несуть службу у зоні проведення АТО.

Sl - oberegi (03)
Для нових учасників молодіжної організації, що вступили до неї тільки на початку осені, це було перше творче завдання - і підлітки підійшли до нього з усією відповідальністю. Лігівці спільно з співробітниками ювенальної превенції Слов'янської поліції провели для малюків справжній майстер-клас, в ході якого були виготовлені фетрові янголята - обереги для захисників нашої батьківщини. Незабаром вони будуть вручені правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах Слов'янського району.

Sl - oberegi (05)Sl - oberegi (08) Sl - oberegi (09) Sl - oberegi (11) Sl - oberegi (14) Sl - oberegi (17) Sl - oberegi (18)Слов'янський відділ поліції Донецькій області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: