Як і коли будуть виплачувати підвищені пенсії, – пояснення Слов’янського управління Пенсійного фонду

Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує

налоговая пенсионный славянск8 жовтня 2017 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148. 

На цьому тижні Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій. 

Органи Пенсійного фонду перерахують всі пенсії з 1 жовтня 2017 року незалежно від року призначення за єдиними правилами за матеріалами пенсійних справ. При перерахунку буде використовуватись: єдиний показник середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3 764,4 грн. та оновлений показник прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян на рівні 1452 грн. 

Виплата пенсій у жовтні буде здійснюватися по двох відомостях. Пенсіонери, в яких дата отримання пенсій припаде на період після набрання чинності закону, одержать гроші одразу - по одній відомості пенсію у попередньому розмірі, по іншій – додатково суму перерахунку.

Ті пенсіонери, які з 4 жовтня, до набрання чинності закону, вже встигнуть отримати пенсію у «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду – тобто, до 25 жовтня.

Всі перерахунки пенсій будуть зроблені автоматично без звернень пенсіонерів. 

Необхідну інформацію можна одержати у контакт-центрі та на веб -порталі послуг Пенсійного фонду. 

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: