Футбольна команда прокуратури Донеччини пройшла у наступний етап змагань на «Кубок захисника України»

f1У суботу, 7 жовтня, на стадіоні «Авангард» у м. Краматорську відбувся другий етап змагань з футболу серед працівників органів прокуратури, ініційованих Генеральною прокуратурою України.

Суперниками в нелегкій боротьбі за право володіння «Кубком захисника України» виступили збірні команди прокуратури Донецької області і Військової прокуратури сил Антитерористичної операції.

Варто зазначити, що за ініціативою прокурора Донеччини Євгена Бондаренка, який особисто був присутній на матчі, на підтримку воїнів АТО команда прокурорів Донецької області вийшла на поле у футболках з надписом «Донбас – це Україна!»

Змагання прокурорів виявилися доволі напруженими, рішучими і сповненими цікавих ігрових моментів. Вже на перших хвилинах гри донецькі прокурори відзначились першим забитим голом у ворота колег. Загалом перший тайм завершився рахунком 4:0, а на початку другого тайму команді військових вдалося вдало реалізувати пенальті.

Проте, фортуна в цей день була явно на боці донеччан: матч завершився з рахунком на табло 5:1 – під дружні овації і вітання численних вболівальників.

Здобувши перемогу, футбольна збірна прокуратури Донеччини пройшла у третій етап змагань, у рамках якого зіграє з колегами із прокуратури Харківської області.