В больнице Славянска погибла трехмесячная девочка

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщает  пресс-служба прокуратури Донецькой области.

ребенок

" За фактом смерті 3-місячної дитини у лікарні м. Слов’янська розпочато розслідування

Ввечері 26 вересня до поліції надійшло повідомлення від 29-річної мешканки м. Мирнограда про те, що у дитячій лікарні м. Слов’янська померла її донька.

Наразі встановлено, що 21 вересня пізно ввечері 3-місячній дитині стало погано, у зв’язку з чим мати звернулась до приймального відділення Мирноградської центральної міської лікарні за медичною допомогою. Лікарем-педіатром було оглянуто немовля та встановлено діагноз: порушення шлунково-кишкового тракту. Проте, через годину дівчинці стало гірше та було прийнято рішення госпіталізувати її до міської дитячої лікарні м. Слов’янська, де її поклали до реанімації 22 вересня о 02:00 годині в лікарні констатували смерть дитини.
Попередня причина смерті - набряк головного мозку.

Дані за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Красноармійська місцева прокуратура, "- говорится в сообщении.

 

0
12

Эта запись была размещена в рубрики: