Поліцейські та лісники сумісно боряться з браконьєрами та «чорними лісорубами»

Сергій Альошин подякував за співпрацю працівникам лісового господарства

DSC_0008Начальник поліції відзначив високий рівень взаємодії правоохоронців з робітниками Слов’янського лісгоспа та привітав їх з професійним святом.

Боротися з браконьєрами та «чорними лісорубами» неможливо без підтримки майстрів лісу. За довгі роки співпраці поліцейські та лісники затримали чимало порушників. На території обслуговування більш ніж на 40 тисяч гектарів розташована перлина Донбасу - Національний природоохоронний парк «Святі гори», що є великою «спокусою» для зловмисників. Також, не дивлячись на такі великі масиви, працівникам лісового господарства вдається уберегти лиси від пожеж.

Начальник поліції подякував за співпрацю працівникам лісового господарства та відзначив подякою майстра Краснопільського лісництва Володимира Черкасова, який затримав «чорних лісорубів», які знищували дерева в промислових масштабах. 

- Від себе особисто та від особового складу вітаю всіх працівників лісу. Ви бережете наші «легені», ви завжди готові встати на захист природи, ви майстри свого діла. Бажаю вам завжди знаходити у житті та роботі тільки "вірну стежку", - привітав Сергій Альошин.

DSC_0011

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: