Начальник поліції Слов’янська провів щотижневий прийом громадян

DSC_0505На прийомі у начальника поліції громадяни скаржилися на дії правоохоронців, які на їх думку неналежним чином розглядають їх звернення, просили допомоги у вирішенні побутових проблем, дякували за допомогу та просили порад.

Жителі Слов'янська та Слов'янського району щопонеділка мають можливість звернутись до начальника відділу поліції Сергія Альошина з наболілими питаннями і вирішити проблеми безпосередньо.

Були громадяни, які приходять на прийом не в перший раз. Вони цікавилися, на якому етапі розслідування кримінальні провадження, відкриті за їх заявами та повідомляли про інші порушення.

Були і ті, хто прийшов із скаргою на працівників, які, на їх думку, неякісно розслідують кримінальні правопорушення, які булі скоєні у відношенні них. Під час прийому начальник поліції дав відповідні доручення щодо вирішення питання заявника і встановив термін його виконання.

Прийоми громадян проводяться не тільки в адміністративному приміщенні Слов'янського відділення поліції, але й на виїзді. Так, 2 серпня відбудеться виїзний прийом громадян начальником поліції Сергієм Альошиним в дільничному пункті поліції в селищі Андріївка.

З початку року на особистий прийом до начальника слов’янської поліції Сергія Альошина звернулися більше 400 громадян.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: