Представники бізнесу Краматорська та Слов’янска зустрілись у Клубі ділових людей

IMG_7331В рамках відвідування Івано-Франковщини представниками громад з Донецької та Луганської областей відбулась зустріч предствників бізнес-організацій з Краматорська і Слов'янська з членами клубу ділових людей, що проводить свою діяльність у Івано-Франковську.

IMG_7368В ході спілкування в якому від ділових громад нашого регіону прийняли участь Світлана Чепелєва, голова громадської ради Краматорска, та Едуард Торський, член громадської ради Словянська, секретар асоціації "Ділове Сприяння", представили свої організації та розповіли про їх діяльність у справі підвищення ролі підприємництва у суспільному житті громад.

IMG_7337 В ході зустрічі було досягнуто низку домовленостей з керівництвом клубу ділових людей Івано-Франківська про подальшу співпрацю з обміну досвідом та організації спільних заходів в нашому регіоні. "Діловий Словянськ" буде інформувати про подальшу діяльність наших організацій на своїх сторінках.

IMG_7339

Нагадаємо, що поїздка делегації представників громадськості та влади з Донецькой та Луганської областей відбувається в рамках навчального візиту на тему: "Сталий розвиток громадянського суспільства через розбудову інституту Громадських Рад та взаємодію з органами місцевого самоуправління" що реалізується ПРООН та відбувається за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції .

IMG_7349 IMG_7360IMG_7377 IMG_7381 IMG_7382Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: