У Слов’янську повідомлено про підозру чоловіку, через якого навколишньому природному середовищу спричинено шкоду майже на 800 тис грн

лесВстановлено, що у жовтні-листопаді 2015 року 42-річний мешканець м.Слов’янська вирішив збагатитися за рахунок держави, а саме – спиляти дорослі сосни у захисній лісосмузі неподалік с. Привілля, а отриману деревину продати. 

До втілення в життя свого злочинного наміру чоловік долучив вісьмох робітників, яких запевнив у наявності лісорубного квитка, що дозволяє проводити порубку дерев у вказаному районі.

Таким чином, у лісовому масиві, розташованому на землях запасу лісогосподарського призначення Черкаської селищної ради Слов'янського району, за допомогою ланцюгових бензопил знищено близько 350 живих сосен.

Внаслідок вказаного порушення Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» державі завдано істотної матеріальної шкоди у розмірі 800 тис грн.

На даний час чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: