На прийомі у керівника Слов’янської поліції громадяни скаржилися на шахраїв, сусідів і своїх родичів

DSC_0314За допомогою до начальника поліції Сергія Альошина звернулись 15 громадян Здебільшого люди скаржилися на дії сусідів і знайомих, а також скаржилися на шахраїв.

Щотижня по понеділках у Слов'янському відділі поліції проходить прийом громадян. Начальник підрозділу Сергій Альошин вислуховує кожного з відвідувачів, з яким би питанням вони не звернулися до правоохоронних органів. Якщо суть звернення потрапляє під компетенцію поліції, заява реєструється і береться на контроль, після чого правоохоронці проводять перевірку.

Цього тижня на прийом прийшли громадяни, які просили вжити заходів до сусідів, яких вони підозрюють у скоєнні крадіжки чи шахрайстві, незаконному будівництві чи торгівлі самогоном. Також надійшли скарги на сусідів та родичів дебоширів. Дані звернення були взяті на контроль відділом превентивної діяльності, зокрема, службою дільничних інспекторів поліції.

Також на прийом прийшли громадяни, які хотіли бути проінформовані про хід кримінальних проваджень за своїми заявами.

Керівництво Слов'янської поліції щотижня проводить прийоми громадян, які проходять як в самому підрозділі, так і в поліцейських дільницях на території обслуговування.

DSC_0305 DSC_0312

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: