Податкова розшукує неофіційно влаштованих працівників

неофиц

З початку 2017 року Державна фіскальна служба виявила 1,6 тис. працівників, які працювали неофіційно. Про повідомляє прес-служба ДФС.

З початку 2017 року під час перевірки суб'єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, органи ДФС виявили порушення податкового законодавства у 61% перевірених платників.

Крім того, в ДФС повідомили про донарахування до бюджетів понад 250 млн грн податку на доходи фізичних осіб, близько 89 млн грн єдиного внеску та майже 19 млн грн військового збору.

Також у відомстві розповіли, що 9,7 тис. роботодавців підвищили рівень заробітної плати, через це до бюджету додатково надійшли - податок на доходи фізичних осіб - 23,3 млн грн, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - 29,1 млн грн , військовий збір - 1,9 млн грн.

До прокуратури відправили матеріали щодо 352 підприємств, на яких виплачували заробітну плату в розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: БИЗНЕС КЛУБ, Все новости, Новости Славянска, Обзоры. [Постоянная ссылка].

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid