Слов’янську оперативну зону патрулюють посилені наряди поліції

DSC_7407За традицією в п’ятницю головні площі населених пунктів зайняли поліцейські. Для забезпечення охорони правопорядку в Слов’янській оперативній зоні заступає більше 150 правоохоронців.

В регіоні тривають спецзаходи, а це означає, що під пильною увагою нарядів блокпости, залізничні та автовокзали, вулиці та місця масового перебування громадян. Поліцейські, патрульні, військовослужбовці - отримали завдання із забезпечення публічної безпеки.

На охорону громадського порядку лише на території обслуговування заступає 45 нарядів.

Особовий склад був орієнтований на необхідності проведення цільових превентивних заходів: контроль за режимом роботи розважальних закладів, торгівля безакцизними або фальсифікованими товарами.

Продаж алкогольної продукції в нічний час значно провокує вуличну злочинність тим більше на вихідних. Про це свідчить те, що за минулий тиждень поліцейські близько 200 разів виїжджали на сімейні сварки або конфлікти з сусідами, які в більшості виникали внаслідок зловживання спиртними напоями.

Окремо увагу було привернуто на роботу із малолітніми дітьми, які можуть перебувати на улиці після 22:00 без нагляду дорослих.

Окремо т.в.о.начальника Слов’янського ВП Михайло Чинчевич зупинився на неухильному дотриманні заходів особистої безпеки і ввічливому спілкуванні з громадянами. Всі дії правоохоронців повинні бути в рамках чинного законодавства.

Траси в авторежимі патрулюватимуть співробітники відділу із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, згідно з наказом голови Нацполіції Сергія Князєва з 18 серпня у зв’язку з проведенням державних свят поліцейські по всій країні переведені на посилений режим несення служби. Він триватиме по 28 серпня включно.

DSC_7409 DSC_7411 DSC_7412 DSC_7414 DSC_7415 DSC_7419 DSC_7422

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

1
14

Эта запись была размещена в рубрики: