Слов’янські лігівці відсвяткували День народження країни

IMG_8737В парку «Шовковичний» Слов'янська  відбувся третій щорічний фестиваль шалених пригод під назвою ДНК -”День народження країни”, присвячений святкуванню Дня Незалежності України.

З ранку та до пізнього вечора в парку панувало  справжнє  свято: ярмарки, майстер-класи, дитячі забавки, розважальні програми – кожен гість мав змогу знайти для себе саме те, що йому до вподоби.

Ініціатором проведення такого свята третій рік поспіль є громадська організація “Змісто”, при підтримці місцевої влади,  громадських об'єднань, творчих колективів, установ міста та просто небайдужих жителів.

Цього разу активну участь взяли в організації та проведенні фестивалю й учасники «Ліги майбутніх поліцейських», які із задоволенням відгукнулись на запрошення та виступили волонтерами на святі, аби підтримати велику та гарну справу.

Підготовка до свята, виготовлення необхідних речей власноруч, а потім активна участь у локаціях фестивалю.

Учасники Ліги у захваті від масштабу фестивалю, численних гостів та від того, що вони теж змогли внести хоча й маленький, але внесок в святкування 26 річниці незалежності нашої країни та допомогти мешканцям провести гарно час та відмітити цей день культурною програмою.

IMG_8742 IMG_8746 IMG_8748 IMG_8751 IMG_8752 IMG_8755 IMG_8756 IMG_8758 IMG_8761 IMG_8769 IMG_8770

 

 

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: